13 Nov 2021

Piżama damska – wygodna czy seksowna?

Noc to w pierwszej kolejności czas, w którym nasz organizm odpoczywa i regeneruje siły przed kolejnym, pełnym nowych wyzwań dniem. Z tego względu stawiamy na wygodną bieliznę nocną mającą nam ten wypoczynek ułatwić i zagwarantować maksymalną wygodę. Czy to jednak oznacza, że musimy rezygnować z seksownych propozycji i spać w klasycznych, często nudnych piżamach?

Klasyczne piżamy damskie

Zacznijmy od tego, że klasyczna piżama damska lub koszula nocna wcale nie musi być nudna! Przykłady? Jeśli szukasz czegoś zapewniającego maksymalny komfort, a przy tym uroczego i kobiecego, nic nie sprawdzi się lepiej od piżamy damskiej z nadrukami. Może to być między innymi elegancka piżama damska z roślinnymi wzorami lub taliowany fason z eleganckimi nadrukami.

Dla wszystkich kobiet szukających modnej piżamy z ciekawym nadrukiem polecamy na przykład model z zabawnym napisem „let me sleep”. Oczywiście bierzemy też poprawę na to, że jesienią i zimą część kobiet stawia na dłuższe rękawy i nogawki. Skoro w sklepach już czuć bożonarodzeniowy klimat, to naszym zdaniem bez obaw można już wskoczyć w świąteczną piżamę w kratkę!

Złoty środek – piżama seksowna i wygodna

Jak wspomniałyśmy na początku, wybór piżamy często wiąże się z dylematami. Wiele z nas rezygnuje z seksownych krojów, na rzecz wygodny podczas snu. Jak jednak okazuje się w praktyce, możemy obie te cechy połączyć i znaleźć bieliznę nocną zarówno seksowną, jak i wygodną!

W tej kategorii polecamy przede wszystkim modele satynowe z wykończeniem koronkowym. Satyna to zdecydowanie najbardziej elegancka opcja, a przy tym wyjątkowo kobieca i wygodna. Koronkowe zdobienia natomiast dodadzą całości seksownego wyglądu, który poprawi nasz humor, pewność siebie, a także podkręci delikatnie temperaturę w małżeńskiej sypialni. Nasze propozycje?

Piżama damska ze wstawkami z koronki – dostępna także w kolorze białym

Biało-różowa piżama damska z koronkowym topem – dostępna także wersja z miętowym dołem

Seksowna bielizna nocna: nasze propozycje

Na koniec coś specjalnego – czyli prawdziwa wisienka na torcie. Maksymalnie seksowne propozycje zapewniające przy tym właściwy komfort nocnego wypoczynku. Wbrew temu, co wiele kobiet uważa, zakładanie seksownej bielizny nocnej wcale nie musi kojarzyć się z wyjątkowym poświęceniem i kompromisem w postaci pożegnania się z wygodą. Co więcej, trzeba pamiętać o tym, że seksowna bielizna musi być wygodna! Przecież zakładamy ją przede wszystkim podczas wyjątkowych wieczorów, które mają pozostać w naszej pamięci na długo. Co zatem wybrać?

Seksowne piżamy i koszule nocne to najprężniej rozwijająca się kategoria bielizny do spania. Dzięki temu możemy przebierać do woli, decydując się na zakup nowej seksownej koszuli nocnej lub kuszącej koronkowe piżamy. Na co my stawiamy? Oto nasze ulubione modele tego sezonu!

Piżama damska transparentna
Piżama damska satynowa z trójkątnymi miseczkami
Piżama damska satynowa z koronką
Polecane