16 Jan 2022

Czy bielizna na Walentynki musi być czerwona?

Zbliżające się Święto Zakochanych to idealny czas na zakup wyjątkowo seksownej bielizny, która nie tylko podkręci temperaturę, ale też pozwoli nam poczuć się niezwykle kobieco. Gdy zastanawiamy się nad tym, jaką bieliznę kupić na Walentynki, musimy zastanowić się nie tylko nad jej fasonem, ale też konkretnym kolorem. Na co postawić i czy faktycznie musi to być jednoznacznie kojarząca się z upojnymi wieczorami czerwień?

Czerwona bielizna, czyli kolor miłości

Czerwień bezpośrednio kojarzy się nam z miłością, namiętnością i erotyzmem. Poza tym kolor ten uważany jest za symbol witalności i energii, co sprawia, że czerwona bielizna znajduje zastosowanie przede wszystkim podczas pełnych miłosnych uniesień wieczorów. Nic dziwnego, że to pierwszy wybór, jaki przychodzi nam na myśl podczas poszukiwania bielizny na Walentynki. Najczęściej sięgamy po czerwone komplety koronkowej bielizny lub seksowne, prześwitujące damskie body.

Warto też pamiętać, że ognista czerwień to tylko jedna z możliwości. Do wyboru mamy przecież także mniej wyzywające propozycje – między innymi kolor wiśniowy oraz czerwień wpadającą w kolor bordowy.

Alternatywy dla czerwonej bielizny

Trzeba jednak pamiętać, że mimo iż czerwona bielizna kojarzona jest z najbardziej seksowną i erotyczną opcją, to nie każda z nas musi czuć się w niej dobrze. Na co wtedy postawić?

Czarna seksowna bielizna

O ile czerwona bielizna kojarzy się nam z konkretnymi sytuacjami, tak czarny kolor wyróżnia się niespotykanym połączeniem zmysłowości z uniwersalnością. Wyrafinowane komplety czarnej bielizny koronkowej sprawdzają się na co dzień, podczas romantycznych randek, a także wyjątkowych okazji. Czerń uważana jest za kolor elegancki, tajemniczy i pełen klasy i właśnie dlatego to najczęściej wybierana opcja w bieliźniarskim świecie.


To wszystko sprawia, że kobiety, które nie czują się najlepiej w wyzywającej czerwonej bieliźnie, w pierwszej kolejności powinny rozejrzeć się za zmysłowymi czarnymi koronkami. Warto też dodać, że ze względu na popularność tego koloru, mamy największy wybór! Są to nie tylko trzyczęściowe komplety bielizny nocnej, ale i seksowne body, bodystocking, czy koronkowe koszule nocne.

Szukasz czegoś wyjątkowego na Święto Zakochanych? Jedną z naszych ulubionych propozycji w tym sezonie jest komplet bielizny koronkowej z koronkowym chokerem i pasem w okolicach brzucha. Do tego wystarczy, że dobierzesz samonośne pończochy i otrzymasz idealny zestaw na Walentynki!

Biel – nie taka niewinna, jak ją malują

Co prawda biała bielizna kojarzy się nam przede wszystkim z niewinnością i delikatnością, na co między innymi ma wpływ kolor bielizny ślubnej, to nie warto jej zamykać jedynie w tych kategoriach. Biała bielizna potrafi być naprawdę seksowna, a przy tym jest wyjątkowo uniwersalna. Zmysłowe koronkowe komplety bielizny w białym kolorze świetnie prezentują się praktycznie na każdej z nas – niezależnie od koloru włosów i naszej karnacji.

 

Polecane