05 Dec 2021

Czarna bielizna – prawdziwy hust-have w damskiej garderobie

Mimo iż bielizna damska dostępna jest w wielu barwach, to w naszych garderobach zdecydowanie najczęściej znajdują się trzy kolory – biały, czerwony i czarny. To właśnie one pozwalają nam na dostosowanie bielizny do każdej okazji i do aktualnego nastroju. Czerwona bielizna kojarzy się nam z seksapilem i ogniem namiętności, biała z delikatnością i niewinnością, a czarna… No właśnie, co takiego w niej jest, że od lat pozostaje absolutnym bestsellerem? Sprawdzamy!

Czarna bielizna – co oznacza jej kolor?

Czerń w modzie to synonim elegancji, siły, ale w przypadku bielizny także zmysłowości. Kobiety na całym świecie chętnie po nią sięgają, gdyż jak żadna inna dodaje pewności siebie i seksapilu. Co więcej, czarna bielizna kojarzy się nam ekskluzywnie i luksusowo, dlatego wybierana jest nie tylko na co dzień, ale i na specjalne okazje i romantyczne randki. W świecie bielizny damskiej nie ma drugiej tak uniwersalnej propozycji! Połączenie klasycznej elegancji z seksapilem i zalotnością to mieszanka wręcz idealna!

Dlaczego warto nosić czarną bieliznę?

  • Przede wszystkim czerń jest niezwykle uniwersalna. Czarny komplet bielizny koronkowej świetnie komponuje się nie tylko z czarnymi elementami garderoby, ale może też pięknie podkreślać odcienie szarości, czerwień, czy złote elementy.
  • Dużo mówi się o tym, że czarne ubrania wyszczuplają sylwetkę i to samo dotyczy bielizny damskiej. Poza samym krojem kompletu bielizny lub damskiego body to właśnie kolor ma największy wpływ na optyczne modelowanie naszego ciała.
  • Czarne body to też idealna opcja dla wszystkich kobiet, które chcą zacząć korzystać z trendu noszenia widocznej bielizny. Wystarczy zestawić je z dobrze skrojoną marynarką lub wyrazistą skórzaną kurtką i mamy stylizację gotową!
  • Trzeba jednak pamiętać o tym, że czarna bielizna wcale nie musi być widoczna, aby faktycznie na nas działała! Piękny koronkowy komplet bielizny to jeden z najlepszych sposobów na dodanie sobie pewności siebie i poprawę samopoczucia.

Czarna bielizna – nasze ulubione propozycje na różne okazje

Bielizna damska już od dawna przestała pełnić funkcje wyłącznie praktyczne. Teraz wymagamy od niej tego, aby była wygodna, ale też seksowna i zmysłowa, a czerń tutaj sprawdzi się bezbłędnie. Co więcej, czarna bielizna to nie tylko seksowne komplety, a także niezwykle modne w ostatnim czasie damskie body! Poniżej przedstawiamy nasze ulubione propozycje:

Propozycja na wyjątkowe wieczór tylko we dwoje – body koronkowe wiązane na plecach.

Eleganckie body kopertowym dekoltem do casualowych stylizacji, które wpisuje się w trend widocznej bielizny.

Niezwykle seksowne, ale przy tym uniwersalne damskie body z amerykańskim dekoltem.

Seksowna propozycja na co dzień, czyli komplet bielizny koronkowej z zabudowanym mostkiem.

Komplet bielizny z paskami, który pięknie podkreśli nasz dekolt.

Komplet bielizny trzyczęściowy na wieczory pełne miłosnych uniesień.

Polecane