05 Dec 2023

Cud Mikołajek - Upominki, które pieszczą zmysły

 

HO HO HO nadszedł grudzień a wraz z nim czas świątecznych przygotowań. Wybierając prezenty dla kobiety postaw na upominki, które pieszczą zmysły czyli na przykład eleganckie komplety bielizny. Taki prezent z pewnością wywoła same pozytywne emocje i ucieszy obdarowaną osobę! Nie wiesz jaki wybrać? Zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem po kolorach, który z pewnością ułatwi Wam to zadanie.

 

Czerwień, jak płomień namiętności

Czerwień to kolor, który w mikołajkowym sezonie nabiera szczególnego znaczenia. Nasze czerwone komplety bielizny to jak promień ciepła, który rozpala zmysły. Która z Pań nie marzy o tym, by poczuć się wyjątkowo i uwodzicielsko? Odkryj nasz  czerwony komplet bielizny z kokardą na mostku oraz trzyczęściowy komplet bielizny z pasem do pończoch, które sprawią, że te mikołajki zapadną w pamięci na długo. 

 

Zielony odcień elegancji

Zielony, kolor natury i harmonii, doskonale wpisuje się w świąteczną atmosferę. Nasze zielone komplety bielizny to jak powiew świeżości na skórze. Czy nie chciałbyś przeżyć mikołajkowej magii w otoczeniu przyrody? Zielony komplet bielizny to odpowiedź na to pragnienie. Zobacz welurowy komplet bielizny z kokardami oraz komplet bielizny koronkowej z półgorsetem.

 

Czar magii nocnego nieba

Czernią malowane niebo pełne gwiazd to inspiracja dla naszych bieliźnianych kompletów. Czarny to kolor elegancji i tajemnicy, który sprawia, że każda kobieta czuje się wyjątkowo. Czarny komplet bielizny czy komplet bielizny z gorsetem to jak nocne niebo pełne niespodzianek – gotowe rozświetlić mikołajkowe chwile.

 

 

Biel kolor niewinności 

Biały, jak pierwszy śnieg, dodaje lekkości i symbolizuje nowy początek. Nasze białe komplety bielizny to jak delikatna pokrywa śnieżnego puchu na skórze. Przynosi spokój i dobre samopoczucie. Dzięki naszym kompletom każda kobieta poczuje się niczym zmysłowy anioł. Biały komplet bielizny to klucz do świątecznej lekkości. Sprawdź koniecznie komplet bielizny z kwiatowym wzorem oraz trzyelementowy komplet bielizny koronkowej.

 

Wybierając komplet bielizny na Mikołajki, zastanów się nad pragnieniami osoby, którą pragniesz obdarować bo każdy kolor ma inne znaczenie. Czy pragniesz ożywić atmosferę czerwienią, zanurzyć się w zielonym spokoju, doświadczyć czarnej tajemnicy czy może poczuć białą lekkość? Aby ułatwić Ci zadanie przygotowaliśmy w Maybella 20% rabatu na wszystkie komplety bielizny z kodem: 6GRUDZIEN. 

Polecane